top of page

מתי יוצאים?

 

עונת הרכיבה מתחילה באפריל ומסתיימת בסוף אוקטובר, אנו יוצאים לטיולים בממוצע פעמיים בחודש. התאריכים המעודכנים מפורסמים בעמוד הראשי.

 

 

שאלות נפוצות

 

 

אפשר גם בלי חבילה?

לרוכבים הרוצים להגיע עצמאית ורק לרכוב על אופנוע, ניתנת האפשרות להגיע ולשכור אופנוע למספר ימי הרכיבה הרצוי. במידה ותרצו אופנועים לתאריכים מסוימים או שהחלטתם לסוע באופן ספונטני, צרו קשר לוודא שהאופנועים לא בשימוש על ידי קורס או רוכבים אחרים בתאריכים הרצויים.

אין לי חליפת רכיבה/כפפות/מגפיים, מה עושים?

ניתנת אפשרות למדידה והשכרה של ציוד רכיבה בחנות גדולה ומקצועית לציוד רכיבה, מחירון מדויק קיים בחנות. ניתן לרכוש ציוד רכיבה במחיר מיוחד לרוכבים שלנו.

כמה זמן רוכבים?

אורך הטיול הוא 4 ימים שמתוכם ישנם 3 ימים רכיבה.

כל יום רכיבה מכיל בתוכו עד 6 אימוני רכיבה (סשנים), בני 15-20 דקות. כלומר רוכבים זמן נטו של עד שעתיים ליום. (ובהצלחה לאמיצים שינסו).

על איזה אופנועים רוכבים?

כל האופנועים בנפח 600 סמ"ק, מוכנים לרכיבת מסלול, ומצוידים לחלוטין:

פיירינג מירוצים, משקל מופחת, ללא מראות/רגליות מורכב, מכויילים ומשופרים.

כל אופנוע מצויד בצמיגי מירוץ ובדלק מירוץ (אוקטן 100) - ללא הגבלה, מחממי צמיגים לשמירה על טמפרטורת עבודה אופטימלית ומודד זמני הקפה מבוסס לייזר.

האופנוע התקלקל, מה עכשיו?

רכבת על האופנוע וקרתה תקלה טכנית?
תקבל אופנוע חלופי במקום ללא הפסד זמן רכיבה.

מה אם החלקתי עם האופנוע?

ברוך הבא למועדון המפואר! הכל בסדר. אם ניתן לתקן את האופנוע, נעשה זאת במיידי ונחזיר אותך למסלול. תיקון אופנוע מורכב מחלקי חילוף ומעבודת מכונאי. עבודת המכונאי עלינו, החלקים עליך. אם לא ניתן לתקן את האופנוע במקום, תינתן האפשרות להמשיך לרכב על אופנוע חלופי בתשלום סמלי.

כמה אנשים מחליקים? והנזק?

מהנסיון שלנו, אחד מעשרה רוכבים מחליק במסלול בטיול הראשון שלו, בד"כ כתוצאה של חוסר שימת לב והקשבה להדרכה. תכל'ס? בשביל זה יש מסלול מירוצים. הנזק נע בין 100 יורו לעד כמה שיעלו החלקים. עד כה, למרות ניסיונתינו העיקשים, לא הצלחנו לעבור את ה-500 יורו.

אז מה המחיר ואיך משלמים?

המחיר הוא ביורו ומושפע בעיקר ממחירי הטיסות המשתנים, תאריכים הנופלים על חגים ומספר ימי הרכיבה שבחרתם. בנוסף, לסופי שבוע והשכרות אופנועים אינדיבידואליות יש מחירים שונים. פנו אלינו לקבלת פרטים מלאים. ניתן לשלם במזומן או באשראי עד 24 תשלומים.

יש ביטוח נזקי גוף? מה לגבי ביטוח לאופנוע?

כל רוכב היוצא לטיול מבוטח אוטומטי בביטוח מיוחד אשר נועד במיוחד לרכיבה במסלול מירוצים. ביטוח זה אינו נפוץ בקרב הרוכבים הישראלים ולכן חשוב מאוד לוודא שאתם מבוטחים כראוי. ניתנת גם אופציה לביטוח האופנוע נגד נזקים רציניים, פרטים נוספים אצלינו.

אנחנו קבוצה של חברים, אפשר לארגן לנו תאריך משלנו?

כקבוצה משלכם אתם יכולים לקבוע תאריך משלכם, כל עוד הוא פנוי במסלול ואצלנו. ולקבל חולצות בעיצוב מיוחד לקבוצה, תהילת עולם בעמוד הפייסבוק שלנו, ויש עוד איזו הפתעה ביוון, לא נהרוס לכם... 

אתם צריכים להיות מינימום ארבעה..

נרשמתי, מה עכשיו?

מזל טוב! בעקרון סיימתם את ההכנה לטיול. אנחנו נדאג לכל השאר. תהנו!

אבל ברצינות שניה, אם נרשמתם לתאריך שפורסם, בזאת בערך סיימתם את ההתערבות שלכם ברמה התפעולית. אנחנו נדאג לכל השאר וניידע אתכם בכל מה שצריך. במידה ונרשמתם למחזור ללא תאריך סופי, תקבלו את התאריך עד כ-45 יום ממועד הטיסה.

עוד שאלות? רוצים להרשם?

מוזמנים להשאיר פרטים וניצור

אתכם קשר עוד היום

צור קשר

  להרשמה ופרטים נוספים  

שי - 0545-862086  |  שגב - 0525-859424

bottom of page